محیا سرام
خانه / سرامیک / صادرات عمده سرامیک کف پردیس طرح کانی به چین

صادرات عمده سرامیک کف پردیس طرح کانی به چین

صادرات عمده سرامیک کف پردیس طرح کانی به چین در همه ی ایام سال در جریان است و این محصول فوق العاده زیبا و با کیفیت طرفداران بسیاری در این کشور دارد. این نمونه با بهترین دستگاه ها و بر طبق استاندارد های جهانی تولید و عرضه می گردد، کف خانه تاثیر بسزایی در زیبایی ساختمان دارد و این نمونه ی شیک، زیبایی منحصر به فردی به منزل شما می بخشد، اگر خواهان این محصول زیبا هستید به نمایندگی ها و شعب دارای این محصول سری بزنید.

صادرات عمده سرامیک کف پردیس طرح کانی به چین

طرح های متنوع سرامیک کف پردیس طرح کانی

طرح های متنوع سرامیک کف پردیس طرح کانی طرح های متنوع سرامیک کف پردیس مدل کانی انواع سلیقه ها را در بر می گیرد و هر فرد با هر سلیقه ای محو زیبایی خیره کننده ی این محصول می گردد. سرامیک کف پردیس در ابعاد مختلف و متنوعی تولید می گردد، بنابراین برای هر خانه ای و با هر ابعادی می توان این نمونه ی زیبا را سفارش داد و دست مشتری برای انتخاب باز می باشد‌.

سرامیک یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی محسوب می شود، مدل ها و تنوع بسیار زیادی دارد، سرامیک های طرح کانی یکی از پرکاربرد ترین ها در این نمونه هستند، انواع این نمونه مقاومت بسیار بالایی دارند بنابر این برای کف جزو بهترین ها محسوب می شوند. این نمونه برای کف و راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

سرامیک سازی در ایران قدمت بسیاری بالایی دارد، پایه ی اصلی و اولیه این محصولات از گذشته تا به الان(خاک رس) می باشد. وجود رس در این نمونه باعث به وجود آمدن رنگ های مختلف این سرامیک ها می گردد و از اجزای دیگر این نمونه نیز می توان به ماسه و فلدسپات اشاره کرد.

بیش تر انواع سرامیک کف پردیس از نوع درجه ی یک می باشند و عوامل مختلفی بر روی قیمت این محصول تاثیر گذار است از جمله: 

  • ضخامت سرامیک ها
  • اندازه و ابعاد سرامیک 
  • درجه ی کیفیت این محصول
  • برند و مارک محصول تولید شده 
  • طریقه و نوع فروش این نمونه

با کیفیت ترین برند سرامیک کف پردیس طرح کانی

با کیفیت ترین برند سرامیک کف پردیس طرح کانیبا کیفیت ترین برند، سرامیک کف پردیس مدل کانی می باشد چون تنوع و شکیل بودن این نمونه برای همگان مشخص و معلوم شده است. بیش تر افراد سرامیک کف را بعنوان کف پوش مورد استفاده قرار می دهند و در طرح و رنگ انتخابی باید بسیار دقت کنند، چون رنگ سرامیک های کف باید با کاغذهای دیواری و رنگ دیوار ها هماهنگی داشته باشد. سرامیک باکیفیت رنگ روشن برای خانه های کوچک بسیار مناسب می باشد، چون اگر رنگ کف روشن انتخاب شود خانه را دل باز و بزرگ تر نشان می دهد‌ و اگر تیره انتخاب گردد خانه را از حد معمول کوچک تر جلوه می دهد.

بعضی افراد نیز از سرامیک هایی با ابعاد بزرگ برای کف بنا استفاده می کنند، طراحی شیک این محصولات نمای ویژه و خاصی به منزل شما می دهد.

سرامیک کف پردیس درجه ی یک از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و در برابر ضربه و شکستگی بسیار مستحکم است، قدرت جذب رطوبت آن نیز بسیار بالاست و همین باعث افزایش طول عمر این سرامیک می گردد، سرامیک های مورد استفاده برای راه پله ها سطحی صاف ایجاد می کنند و مانع سر خوردن افراد می شوند‌.

صادرات سرامیک کف پردیس طرح کانی به صورت عمده

صادرات سرامیک کف پردیس طرح کانی به صورت عمدهصادرات سرامیک کف پردیس طرح کانی به صورت عمده و به صورت جزئی انجام می پذیرد، اگر خواهان یک محصول درجه ی یک با تنوع بالا و قیمت پایین هستید، می توانید این نمونه را انتخاب و خریداری کنید.

صادرات این محصول به کشور های دیگر باعث شده تا تولید این نمونه بسیار افزایش یابد، صادرات این نمونه به صورت مستقیم به کشور های دیگر انجام می گیرد.

صادرات این نمونه به کشور های زیادی از جمله: چین، عراق، ترکیه، سوریه و .‌.. انجام  می پذیرد و مشتریان بسیاری در داخل و خارج از مرز های ایران به خود اختصاص داده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک یزد | مرکز اصلی تولید کاشی و سرامیک درجه یک در کشور

سرامیک ها از جمله مصالح ساختمانی کاربردی به شمار می روند. از سرامیک ها در جاهای مختلف یک ساختمان استفاده می شود که می توان به این موارد اشاره کرد:آشپزخانه راه ر

پاسخی بگذارید