محیا سرام
خانه / سرامیک / قیمت روز سرامیک کف پردیس طرح آریزونا صادراتی

قیمت روز سرامیک کف پردیس طرح آریزونا صادراتی

سرامیک کف پردیس طرح آریزونا صادراتی در ایران مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. این نوع سرامیک به صورت عمده در بازار ایران موجود است. این سرامیک ها در طرح ها و اندازه های گوناگون تولید می شوند. که مشتریان بر اساس سلیقه خود حق انتخاب دارند.قیمت روز سرامیک کف پردیس طرح آریزونا صادراتی

معرفی انواع سرامیک کف پردیس

معرفی انواع سرامیک کف پردیس

انواع سرامیک کف پردیس طرح آریزونا صادراتی مدلها و طرح های  مختلفی دارند که بنا بر سفارش مشتریان تولید و به بازار های سراسر کشور عرضه می گردد تهیه سرامیک بعد از اینکه خاک کاشی قالب ریزی شد در داخل دستگاه پخته می شود و بعد از پخته شدن شروع به لعاب ریزی می کنند.

برای اینکه سرامیک از طول عمر بیشتری برخوردار باشد چند راهکار وجود دارد اول اینکه در هنگام تولید سرامیک در کارخانه سرامیک خوب در دستگاه تولید سرامیک پخته شود بعد بستگی به جنس خاک و لعابی که بر روی سرامیک می باشد باعث افزایش طول عمر سرامیک می گردد.

بعد از مراحل تولید سرامیک، سرامیک را بسته بندی کرده که باعث جلوگیری از ضرب دیدگی و باعث افزایش طول عمر می گردد.

همچنین موقع نصب سرامیک بر روی دیوار از سیمان مرغوب واصطلا خوب هم زدن سیمان باعث افزایش طول عمر سرامیک و کیفیت نصب سرامیک می شود که این اعمال باعث می شود طول عمر بیشتری داشته باشد.

بعد از اینکه سرامیک نصب شد دو سه مرحله شسته شود چرا که هم باعث تمیزی و افزایش طول عمر سرامیک بر روی مکان نصب شده می شود.

توصیه می گردد هنگام نصب و کار با سرامیک در فصل پاییز باشد چرا که گرمای هنگام نصب باعث خرابی و کاهش استقامت و طول عمر سرامیک می گردد.

اگر در هنگام تولید از جنس خاک و لعابی که استفاده می گردد مرغوب باشد سرامیک دارای استقامت و طول عمر بیشتری  می باشد.

سرامیک ها معمولا بعد از تولید درجه بندی می گردند که اکثرا سرامیک درجه یک از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار می باشند و اکثر مشتریان هم از این نوع سرامیک برای نصب استفاده می کنند چرا که هم از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند هم طول عمر بیشتری نسبت به سرامیک های دیگر دارند.

معمولا جنس دست شور ها و کاسه های توالت از جنس سرامیک مرغوب می باشد.

مشخصات فنی سرامیک کف پردیس

مشخصات فنی سرامیک کف پردیسمیزان دوام سرامیک بستگی به جنس مواد و استاندارد بودن مراحل تولید دارد. علت دوام زیاد  سرامیک سوپر وایت این است که   از خاک مرغوب برای تولید سرامیک از آنها استفاده شده است  هرچه از خاک و لعاب بهتری در تولید سرامیک  استفاده شود باعث افزایش کیفیت و جلوگیری از نفوذ پذیری می گردد همچنین باعث جلوگیری از تاب برداشتن کاشی می شود و افزایش طول عمر سرامیک یا دوام آن می گردد.

معمولا سرامیک پس از تولید دچار آسیب دیدگی می گردد که از رنج درجه اول خارج می گردد که اگر قابلیت استفاده و نصب داشته باشند به درجه دوم و اصطلاحا به سرامیک فله ای شناخته می شود که از کیفیت نصب و نمای پایین تری برخوردار می باشد و از نظر نفوذ پذیری ضعیف تر می گردند.

هرچه سرامیک نفوذ پذیری کمتری داشته باشد مشتری بیشتر دارند چرا که باعث افزایش دوام و کیفیت سرامیک می گردد.


عوامل موثر بر قیمت کاشی سرامیک کف پردیس

عوامل موثر بر قیمت کاشی سرامیک کف پردیسقیمت سرامیک کف با طرح ها و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشد هرچه اندازه بزرگتر و طرح بهتری تولید شده باشد از قیمت گران تری در بازار موجود می باشد.

در شهرستان نیشابور کارخانه ها و کارگاه های سرامیک سازی سالیانه انواعی از سرامیک های سوپر وایت را با برند پردیس در ابعاد گوناگون تولید می نمایند سپس در بسته بندی های شش تایی قرار می گیرند و به نقاط مختلف جهان صادر و به فروش می رسانند.

اگر می خواهید ارزانترین این محصول را خریداری کنید بهتر است به نمایندگی ها و فروشگاه های اینترنتی و آنلاین ما مراجعه داشته باشید سپس از کارشناسان ما اطلاعات لازم را در مورد خرید دریافت کنید نسبت به سفارش عمده اقدام نمایید.

شرکت پردیس از چندین سال قبل در شهر نیشابور اقدام به راه اندازی کارخانه و تولید سرامیک کرده است و در ابعاد وطرح های گوناگون سرامیک تولید کرده و به کشور های همسایه صادرات داشته است.

سرامیک های ارزان غالبا از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند که به صورت فله ای در رنگ ها و طرح های متفاوتی در بزار ها عرضه و به مشتریان به فروش می رسد.

بازار فروش سرامیک در سایر شهر ها و استان های دیگر بسیار پر رونق می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک یزد | مرکز اصلی تولید کاشی و سرامیک درجه یک در کشور

سرامیک ها از جمله مصالح ساختمانی کاربردی به شمار می روند. از سرامیک ها در جاهای مختلف یک ساختمان استفاده می شود که می توان به این موارد اشاره کرد:آشپزخانه راه ر

پاسخی بگذارید