محیا سرام
خانه / سرامیک کف پردیس طرح امپرادو / قیمت سرامیک کف پردیس طرح امپرادو در بازار

قیمت سرامیک کف پردیس طرح امپرادو در بازار

قیمت سرامیک کف پردیس طرح امپرادو بستگی به ابعاد سرامیک و همچنین مقدار خرید و هزینه های نصب آن دارد. قیمت این کالا بر اساس واحد متر مربع محاسبه می شود و مشخصات فنی آن همگی بر قیمت نهایی آن تاثیر گذار می باشند.

قیمت سرامیک کف پردیس طرح امپرادو در بازار

انتخاب مناسب ترین سرامیک کف پردیس طرح امپرادو

انتخاب مناسب ترین سرامیک کف پردیس طرح امپرادوسرامیک ها دسته ای از سنگ های لعاب دار هستند که به اشکال و طرح های مختلفی تولید شده و در مکان های مختلف قابل استفاده می باشند.

امروزه طرح های بسیار متنوعی از سرامیک تولید کارخانجات مختلف مشاهده می شود که هر کدام درجه کیفیت و مشخصات خاص خود را دارند.

یکی از ویژگی های انواع سرامیک آن است که متناسب با مکان های مختلف می توان از آنها استفاده نمود. مثلا سرامیک کف یکی از انواع سرامیک هایی است که برای قسمت کف بخش های مختلف ساختمان طراحی و تولید شده است.

انتخاب یک سرامیک خوب می تواند نقش مهمی در زیبایی و جلوه محیط داشته باشد. از جمله طرح های سرامیک کف می توان به سرامیک کف پردیس طرح امپرادو اشاره نمود که نوعی کاشی پرسلانی محسوب می شود.

پرسلان نوعی کاشی با رنگ یکنواخت و متراکم است که تحت فشار و حرارت بالا از مواد طبیعی تولید می شود. سرامیک کف مناسب بخش های مختلف ساختمان مانند آشپزخانه، پذیرایی و سرویس های بهداشتی و حتی اتاق خواب بوده و برای هر بخش به گونه ای خاص قابل استفاده است. 

مقاومت شیمیایی و سایشی از جمله مشخصات این گونه کاشی هاست که آنها را در برابر عوامل محیطی محافظت می نماید.

مشخصات بهترین سرامیک کف پردیس

مشخصات بهترین سرامیک کف پردیسکف ساختمان یکی از بخش های مهم آن است که نیاز به استفاده از مصالح خاص دارد. از آن جا که در دهه های اخیر استفاده و کاربرد سرامیک در معماری و طراحی ساختمان ها باب شده است به همین دلیل سرامیک های مختلفی با طیف رنگی متنوع تولید شده اند که قابل استفاده برای کف ساختمان می باشند.

از جمله برند های تولید کننده می توان به برند پردیس اشاره کرد که به طراحی و ساخت انواع سرامیک مناسب کف می پردازد.

سرامیک های کف به دلیل این که در معرض تماس مستقیم با پا قرار دارند باید از استحکام لازم برخوردار بوده و به گونه ای متفاوت از سرامیک های دیوار انتخاب شوند.

به طور مثال بخش هایی از کف ساختمان مانند حمام و سرویس بهداشتی که در معرض آب و رطوبت و همچنین رفت و آمد بیشتر قرار دارند نیازمند استفاده از سرامیک هایی هستند که این خصوصیت یعنی ضد رطوبت بودن و ضد آب بودن را داشته باشند.

افزون بر این برای بخش هایی از ساختمان که در معرض رفت و آمد و سایش بیشتر هستند سرامیک هایی باید با بهترین مشخصات تهیه شوند که بتوانند مقاومت لازم را داشته باشند.

بهترین نوع سرامیک آن است که ضمن زیبایی و طرح مناسب دارای استحکام لازم بوده و طول عمر مفیدی داشته باشد.

به همین دلیل سرامیک هایی طراحی شده اند که با بهترین مشخصات و کیفیت می توانند سالیان سال بدون آسیب دیدگی پوشش مناسبی را برای کف ایجاد نمایند.

خرید سرامیک کف پردیس طرح امپرادو بصورت عمده

خرید سرامیک کف پردیس طرح امپرادو بصورت عمدهویژگی ها و مشخصات سرامیک کف طرح امپرادو سبب شده است تا یکی از گزینه های ممکن برای خرید سرامیک کف در نظر گرفته شود. 

خرید این گونه سرامیک ها به صورت کارتنی که هر کارتن دارای تعداد مشخصی سرامیک است صورت می گیرد. خرید عمده بهترین شیوه خرید برای پیمان کاران ساختمانی است که برای کفپوش نمودن بخش های مختلف ساختمان در دست احداث مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید عمده سرامیک کف از طریق عمده فروش آن انجام شده و انتخاب رنگ و طرح مورد نظر از این گونه سرامیک ها بر عهده خریدار است.

البته فروشندگان به دلیل حرفه خود راهنمائی های لازم را به خریداران در انتخاب سرامیک و طرح های مختلف آن ارائه می دهند. ضمن این که در این گونه موارد مشاوره با طراحان داخلی نیز خالی از فایده نخواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گسترده سرامیک کف پردیس طرح امپرادو

سرامیک ها از جمله مصالح پرکاربرد است که در کف و بر سطح دیوار ها مورد کاربری قرار می گیرند. تنوع بسیار در بین محصولات وجود دارد که در این جا به سرامیک کف پردیس ا

پاسخی بگذارید