محیا سرام
خانه / چسب کاشی / قیمت چسب کاشی ساروج | مزایای استفاده از چسب کاشی به جای مصالح دیگر

قیمت چسب کاشی ساروج | مزایای استفاده از چسب کاشی به جای مصالح دیگر

قیمت چسب کاشی ساروج را از مشاوران ما دریافت نمایید. چسب کاشی ساروج در ایران از طرفداران زیادی برخوردار است. مروزه کاشی و سرامیک به عنوان مصالح ساختمانی پر کاربرد در  انواع مجتمع های مسکونی و ادراری، توسط شرکت های تولید کننده ی گوناگون در سراسر کشور تهیه و استفاده می شوند. نصب این مصالح به روش های مختلفی قابل انجام است.

گاهی نصب این مصالح، توسط دوغاب سیمان و ماسه انجام می شود. روش های جدیدتری با استفاده از محصولات شیمیایی برای نصب این مصالح به کار گرفته می شود که از جمله ی آن ها می توان چسب کاشی را نام برد. کارخانه چسب ساروج قم یکی از کارخانجات تولیدی چسب کاشی است که این محصول را در رنگ ، بسته و اندازه های متنوعی به بازار فروش این نوع محصولات در سراسر کشور ارسال می کند. قیمت چسب کاشی ساروج به صورت لحظه ای در وب سایت این شرکت قرار می گیرد، تولید کنندگان چسب کاشی ، محصولات تولیدی شرکت خود را گاهی نیز به صورت تلفنی یا شبکه های مجازی اعلام می نمایند.
قیمت چسب کاشی ساروج | مزایای استفاده از چسب کاشی به جای مصالح دیگر

قیمت چسب کاشی ساروج

قیمت چسب کاشی ساروج

قیمت چسب کاشی ساروج و دیگر کارخانجات و مراکز فروش، معمولا به صورت لحظه ای در اختیار مشتریان و عموم مردم قرار می گیرد ولی برای مقایسه قیمت ها با سال های گذشته، از طریق وب سایت های مجازی گوناگون می توان به لیست قیمت های بایگانی و آرشیو شده ی هر کدام از شرکت ها دسترسی پیدا کرد به عنوان مثال برای قیمت چسب کاشی ۹۷ و در تاریخ ۹۷/۶/۲۸ جدول زیر قابل بیان می باشد:

چسب کاشی خمیری ساروج شیمی ۲۸,۵۰۰ تومان
چسب کاشی پودری ساروج شیمی ۲۲,۰۰۰ تومان
چسب خمیری کاشی آریا شیمی ۳۶,۸۰۰ تومان
چسب سرامیک پودری یکتا شیمی ۱۲,۸۰۰ تومان

پس از بررسی انواع قیمت ها ، حجم و کیفیت های چسب کاشی، می توان بهترین چسب کاشی مناسب را عمده یا جزئی و آنلاین یا حضوری خریداری نمود

چگونه می توان از چسب کاشی استفاده کرد ؟

چگونه می توان از چسب کاشی استفاده کرد ؟چگونه می توان از چسب کاشی استفاده کرد؟ با توجه به تنوع چسب های کاشی استفاده از انواع آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است به عنوان مثال برای استفاده از چسب کاشی پودری مراحل زیر انجام داده می شود:

۱-ابتدا سطح زیر کار می بایست عاری از هر گونه چربی گرد و غبار گردد

۲-مخلوط کردن آب و پودر

۳-تشکیل خمیر یکنواخت

۴- خمیر چسب کاشی آماده شده را به وسیله کاردک شیار دار روی سطح کشیده

۵-کاشی را روی آن با فشار قرار دهيد

نحوه استفاده از چسب کاشی در حمام و دستشویی

نحوه استفاده از چسب کاشی در حمام و دستشوییچسب کاشی در حمام و دستشویی نیز کاربرد دارد و برای نحوه ی استفاده ی صحیح این نوع مصالح فیلم های آموزشی بسیاری در وب سایت های مختلف وجود دارد.

ویژگی های چسب کاشی خوب چیست ؟

ویژگی های چسب کاشی خوب چیست ؟ویژگی های چسب کاشی خوب چیست ؟ ویژگیهای مختلفی را می توان برای کاشی خوب برشمرد ولی مقاومت چسبندگی کششی از مهمترین ویژگی های یک چسب کاشی می باشد که مطابق با استاندارد، مقاومت چسبندگی این چسب بعد از قرار گیری در معرض شرایط استاندارد، غوطه وری در آب، حرارت دهی و ذوب و یخبندان آزمون می گردد

نماینده فروش چسب کاشی ساروج

نماینده فروش چسب کاشی ساروجبا توجه به گسترش ساختمان سازی و استفاده از کاشی و سرامیک، نیاز به نماینده های فروش چسب کاشی ساروج نیز به عنوان یک برند شناخته شده در این زمینه افزایش پیدا کرده است. این نمایندگی ها در زمینه ی تبلیغ و فروش محصولات این شرکت و بیان مزایای این روش نسبت به روش های دیگر و قبلی فعالیت می کنند.

مزایای استفاده از چسب کاشی

مزایای استفاده از چسب کاشی همانطور که بیان شد چسب کاشی، دارای مزایایی نسبت به دوغاب سیمان و ماسه می باشد که از جمله ی آن ها می توان به کاهش زمان عملیات اجرایی، قدرت چسبندگی بیشتر و کاهش هزینه های اقتصادی اشاره کرد. چسب کاشی ساروج طلایی یکی از انواع چسب های کاشی می باشد که دارای ویژگی هایی مانند :

  • کیفیت و چسبندگی بالا
  • حاوی چسب بتن برای افزایش استحکام بعد از خشک شدن
  • رقیب چسب کاشی خارجی در بازار

و ماله کشی آسان و مقرون به صرفه می باشد و با قیمتی حدود

۸۲,۰۰۰ – ۸۰,۰۰۰ تومان به صورت خرده و عمده فروشی قابل خریداری است. چسب کاشی البرز نیز از دیگر تولید کنندگان چسب کاشی به شمار می رود که با قدمتی پانزده ساله در بخش های صنعت ، ساختمان ، بسته بندی و عمومی دارای محصولات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد. قیمت چسب کاشی ساروج شیمی البرز و دیگر قیمت های محصولات این شرکت از طریق وب سایت ها، تلفنی و شبکه های مجازی قابل دسترسی می باشند

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین چسب کاشی پودری غفاری با بهترین قیمت در اوزان مختلف

در گذشته برای نصب کردن کاشی و سرامیک از مصالحی همچون سیمان استفاده می شد، استفاده کردن از سیمان هم نیازمند زمان بیشتری بود و هم بسیار دشوار بود. پس از گذشت زمان

پاسخی بگذارید