محیا سرام
خانه / سرامیک / مراکز فروش سرامیک کف پردیس طرح آریزونا

مراکز فروش سرامیک کف پردیس طرح آریزونا

در شهر های گوناگون ایران مراکزی برای فروش سرامیک کف پردیس طرح آریزونا تاسیس شده اند که مشتریان می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه ها و مراکز محصولات خود را به راحتی چه به روش مستقیم خریداری کنند.

مراکز فروش سرامیک کف پردیس طرح آریزونا

سرامیک کف پردیس در مدل های مختلف

 سرامیک کف پردیس در مدل های مختلفسرامیک کف پردیس با طرح ها و مدل های مختلف  بنا بر سفارش مشتریان تولید و به بازار های سراسر کشور عرضه می گردد تهیه سرامیک بعد از اینکه خاک کاشی قالب ریزی شد در داخل دستگاه پخته می شود و بعد از پخته شدن شروع به لعاب ریزی می کنند.

برای اینکه سرامیک از طول عمر بیشتری برخوردار باشد چند راهکار وجود دارد اول اینکه در هنگام تولید سرامیک در کارخانه سرامیک خوب در دستگاه تولید سرامیک پخته شود بعد بستگی به جنس خاک و لعابی که بر روی سرامیک می باشد باعث افزایش طول عمر سرامیک می گردد.

بعد از مراحل تولید سرامیک، سرامیک را بسته بندی کرده که باعث جلوگیری از ضرب دیدگی و باعث افزایش طول عمر می گردد.

همچنین موقع نصب سرامیک بر روی دیوار از سیمان مرغوب واصطلا خوب هم زدن سیمان باعث افزایش طول عمر سرامیک و کیفیت نصب سرامیک می شود که این اعمال باعث می شود طول عمر بیشتری داشته باشد.

بعد از اینکه سرامیک نصب شد دو سه مرحله شسته شود چرا که هم باعث تمیزی و افزایش طول عمر سرامیک بر روی مکان نصب شده می شود.

توصیه می گردد هنگام نصب و کار با سرامیک در فصل پاییز باشد چرا که گرمای هنگام نصب باعث خرابی و کاهش استقامت و طول عمر سرامیک می گردد.

اگر در هنگام تولید از جنس خاک و لعابی که استفاده می گردد مرغوب باشد سرامیک دارای استقامت و طول عمر بیشتری  می باشد.

سرامیک باکیفیت  معمولا بعد از تولید درجه بندی می گردند که اکثرا سرامیک درجه یک از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار می باشند و اکثر مشتریان هم از این نوع سرامیک برای نصب استفاده می کنند چرا که هم از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند هم طول عمر بیشتری نسبت به سرامیک های دیگر دارند.

تفاوت عمده سرامیک کف پردیس با دیگر محصولات

تفاوت عمده سرامیک کف پردیس با دیگر محصولاتتفاوت عمده سرامیک کف پردیس  این است که   از خاک مرغوب برای تولید سرامیک از آنها استفاده شده است  هرچه از خاک و لعاب بهتری در تولید سرامیک  استفاده شود باعث افزایش کیفیت و جلوگیری از نفوذ پذیری می گردد همچنین باعث جلوگیری از تاب برداشتن کاشی می شود و افزایش طول عمر سرامیک یا دوام آن می گردد.

معمولا سرامیک پس از تولید دچار آسیب دیدگی می گردد که از رنج درجه اول خارج می گردد که اگر قابلیت استفاده و نصب داشته باشند به درجه دوم و اصطلاحا به سرامیک فله ای شناخته می شود که از کیفیت نصب و نمای پایین تری برخوردار می باشد واز نظر نفوذ پذیری ضعیف تر می گردند.

هرچه سرامیک نفوذ پذیری کمتری داشته باشد مشتری بیشتر دارند چرا که باعث افزایش دوام وکیفیت سرامیک می گردد.


نکات مهم هنگام خرید سرامیک کف پردیس

نکات مهم هنگام خرید سرامیک کف پردیسنکاتی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشت این است که از جنس خوب باشد کاشی فله بسته بندی نشده باشد واز کیفیت خوبی برخوردار باشد.

قیمت  سرامیک کف با طرح ها و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشد هرچه اندازه بزرگتر و طرح بهتری تولید شده باشد از قیمت گرانتری در بازار موجود می باشد.

در شهرستان نیشابور کارخانه ها و کارگاه های سرامیک سازی سالیانه انواعی از سرامیک های سوپر وایت را با برند پردیس در ابعاد گوناگون تولید می نمایند سپس در بسته بندی های شش تایی قرار می گیرند و به نقاط مختلف جهان صادر و به فروش            می رسانند.

اگر می خواهید ارزانترین این محصول را خریداری کنید بهتر است به نمایندگی ها و مرکز فروش سرامیک آنلاین ما مراجعه داشته باشید سپس از کارشناسان ما اطلاعات لازم را در مورد خرید دریافت کنید نسبت به سفارش عمده اقدام نمایید.

شرکت پردیس از چندین سال قبل در شهر نیشابور اقدام به راه اندازی کارخانه و تولید سرامیک کرده است و در ابعاد وطرح های گوناگون سرامیک تولید کرده و به کشور های همسایه صادرات داشته است.

سرامیک های ارزان غالبا از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند که به صورت فله ای در رنگ ها و طرح های متفاوتی در بزار ها عرضه و به مشتریان به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک یزد | مرکز اصلی تولید کاشی و سرامیک درجه یک در کشور

سرامیک ها از جمله مصالح ساختمانی کاربردی به شمار می روند. از سرامیک ها در جاهای مختلف یک ساختمان استفاده می شود که می توان به این موارد اشاره کرد:آشپزخانه راه ر

دیدگاهتان را بنویسید