محیا سرام
خانه / سرامیک کف پردیس طرح امپرادو / مراکز فروش عمده سرامیک کف پردیس طرح امپرادو

مراکز فروش عمده سرامیک کف پردیس طرح امپرادو

در تمامی شهرهای ایران مراکز فروش عمده سرامیک کف پردیس طرح امپرادو به صورت کاملا بسته بندی شده این محصول را به مشتریان عرضه می کنند این سرامیک ها از لحاظ کیفیت و نوع ساخت با یکدیگر فرق دارند.

مراکز فروش عمده سرامیک کف پردیس طرح امپرادو

جدید ترین مدل سرامیک کف

جدید ترین مدل سرامیک کفهمه ساله جدیدترین مدل سرامیک های کف توسط برندهای متفاوت مانند پردیس وارد بازار های فروش می گردد. این سرامیک ها از لحاظ ظاهر با یکدیگر فرق دارند.

خرید سرامیک کف در طرح های جدید به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می گیرد.

اگر می خواهید ارزانترین این محصول را خریداری کنید بهتر است به نمایندگی ها و فروشگاه های اینترنتی و آنلاین ما مراجعه داشته باشید سپس از کارشناسان ما اطلاعات لازم را در مورد خرید دریافت کنید نسبت به سفارش عمده اقدام نمایید.

شرکت پردیس از چندین سال قبل در شهر نیشابور اقدام به راه اندازی کارخانه و تولید سرامیک کرده است و در ابعاد طرح های گوناگون سرامیک تولید کرده و به کشور های همسایه صادرات داشته است.

سرامیک های ارزان غالبا از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند که به صورت فله ای در رنگ ها و طرح های متفاوتی در بزار ها عرضه و به مشتریان به فروش می رسد.

نحوه تمیز کردن انواع سرامیک کف پردیس

نحوه تمیز کردن انواع سرامیک کف پردیسبرای تهیه سرامیک بعد از اینکه خاک کاشی در قالب ریزی شد در داخل دستگاه پخته می شود و بعد از پخته شدن شروع به لعاب ریزی می کنند. نحوه تمیز کردن سرامیک کف بسیار راحت می باشد. و می توانند تنها با یک پارچه آنها را تمیز کنند.

برای اینکه سرامیک از طول عمر بیشتری برخوردار باشد چند راهکار وجود دارد اول اینکه در هنگام تولید سرامیک در کارخانه سرامیک خوب در دستگاه تولید سرامیک پخته شود بعد بستگی به جنس خاک و لعابی که بر روی سرامیک می باشد باعث افزایش طول عمر سرامیک می گردد.

بعد از مراحل تولید سرامیک، سرامیک را بسته بندی کرده که باعث جلوگیری از ضرب دیدگی و باعث افزایش طول عمر می گردد.

همچنین موقع نصب سرامیک بر روی دیوار از سیمان مرغوب واصطلا خوب هم زدن سیمان باعث افزایش طول عمر سرامیک و کیفیت نصب سرامیک می شود که این اعمال باعث می شود طول عمر بیشتری داشته باشد.

بعد از اینکه سرامیک نصب شد دو سه مرحله شسته شود چرا که هم باعث تمیزی و افزایش طول عمر سرامیک بر روی مکان نصب شده می شود.

توصیه می گردد هنگام نصب و کار با سرامیک در فصل پاییز باشد چرا که گرمای هنگام نصب باعث خرابی و کاهش استقامت و طول عمر سرامیک می گردد.

اگر در هنگام تولید از جنس خاک و لعابی که استفاده می گردد مرغوب باشد سرامیک دارای استقامت و طول عمر بیشتری  می باشد.

سرامیک ها معمولا بعد از تولید درجه بندی می گردند که اکثرا سرامیک درجه یک از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار می باشند و اکثر مشتریان هم از این نوع سرامیک برای نصب استفاده می کنند چرا که هم از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند هم طول عمر بیشتری نسبت به سرامیک های دیگر دارند.

معمولا جنس دست شور ها و کاسه های توالت از جنس سرامیک مرغوب می باشد.

خرید عمده سرامیک کف پردیس طرح امپرادو

خرید عمده سرامیک کف پردیس طرح امپرادو نکاتی که در هنگام خرید عمده باید به آن توجه داشت این است که از جنس خوب باشد سرامیک کف فله بسته بندی نشده باشد واز کیفیت خوبی برخوردار باشد.

قیمت  سرامیک کف پردیس طرح امپرادو، با طرح ها و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشد هرچه اندازه بزرگتر و طرح بهتری تولید شده باشد از قیمت گرانتری در بازار موجود می باشد.

در شهرستان نیشابور کارخانه ها و کارگاه های سرامیک سازی سالیانه انواعی از سرامیک های سوپر وایت را با برند پردیس در ابعاد گوناگون تولید می نمایند سپس در بسته بندی های شش تایی قرار می گیرند و به نقاط مختلف جهان صادر و به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گسترده سرامیک کف پردیس طرح امپرادو

سرامیک ها از جمله مصالح پرکاربرد است که در کف و بر سطح دیوار ها مورد کاربری قرار می گیرند. تنوع بسیار در بین محصولات وجود دارد که در این جا به سرامیک کف پردیس ا

پاسخی بگذارید